• D-Link D-Link DBA-2820P Nuclias Access Point AC2600

Symbol: DBA-2820P
Brak towaru
1974.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

D-Link DBA-2820P Nuclias Access Point AC2600

Punkt dostępowy Nuclias Wireless AC2600 DBA2820P

 • Zdalne zarządzanie przez chmurę Nuclias (roczna licencja w pakiecie)
 • Dwa pasma AC2600 Wave 2, 4x4 MU-MIMO
 • Zdalne wdrożenie, automatyczna konfiguracja przez chmurę, nieograniczona skalowalność
 • Natychmiastowe powiadomienia, statystyki w czasie rzeczywistym, szyfrowanie WPA3, captive portal
 • Dożywotnia gwarancja LifetimeLimited po zarejestrowaniu

Szybkie tworzenie sieci w chmurze nigdy nie było tak łatwe.

Kontroluj swoją sieć bezprzewodową z dowolnego miejsca za pomocą zarządzanego przez chmurę wewnętrznego punktu dostępu Nuclias, zaprojektowanego dla małych i średnich przedsiębiorstw, sieci handlowych, hoteli, kampusów oraz dostawców usług. Punkt dostępowy oferuje łączną szybkość transmisji danych do 2533 Mb/s w 2 dedykowanych pasmach bezprzewodowych i zapewnia szyfrowanie WPA3, zwiększające bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej.

DPA-2820P to prawdziwy koń pociągowy zaprojektowany do obsługi aplikacji sieciowych wymagających dużej przepustowości z udziałem wielu klientów.

Zapewnia niezawodne szybkie bezprzewodowe połączenia AC (Wave 2). Wydajność jest zoptymalizowana za pośrednictwem platformy Nuclias Cloud, która dostosowuje wybór kanału, moc transmisji oraz maksymalną liczbę połączeń klienta.

Łączna szybkość transmisji danych do 2 533 Mb/s2 w dwóch dedykowanych pasmach bezprzewodowych.

4x4 MU-MIMO

Cztery strumienie przestrzenne umożliwiają szybkie przesyłanie danych wielu urządzeniom jednocześnie.

Zarządzaj siecią Nuclias z dowolnego miejsca za pomocą łatwej w obsłudze platformy Nuclias Cloud Management1. Skonfiguruj sieć bezprzewodową, zarządzaj wieloma punktami dostępowymi jednocześnie oraz zdalnie monitoruj statystyki sieci na żywo. Wszystko przez chmurę za pomocą kilku prostych kliknięć. DBA-2820P można skonfigurować w kilka sekund za pomocą łatwego w użyciu portalu przeglądarki Nuclias lub przez aplikację na tablet.

Automatyczne pobieranie plików konfiguracyjnych z chmury umożliwia szybkie wdrażanie w zdalnych lokalizacjach bez udziału personelu technicznego na miejscu.

Niezawodne i szybkie połączenia WiFi w standardzie Wave 2 z maksymalną przepustowością do 2533 Mb/s2

Optymalizacja równoważenia obciążenia umożliwia dostrojenie sieci bezprzewodowej bez konieczności dysponowania specjalistyczną wiedzą o sprzęcie i częstotliwościach radiowych.

Wdróż łatwą w zarządzaniu i wyjątkowo niezawodną sieć bezprzewodową o optymalnym zasięgu korzystając z punktów dostępowych DBA-2820. Można je zamontować na suficie, ścianie lub umieścić na biurku.

DBA-2820 obsługuje standard 802.3at Power over Ethernet (PoE), co umożliwia zasilanie przez kabel Ethernet wszędzie tam, gdzie nie ma gniazdek z zasilaniem.

Bezpieczeństwo klasy enterprise

Zabezpiecz firmową sieć bezprzewodową za pomocą szyfrowania WPA w wersjach Personal i Enterprise, WPA2 oraz najnowszego WPA3 ze wsparciem wewnętrznego serwera RADIUS. Filtrowanie adresów MAC, segmentacja sieci bezprzewodowej LAN, funkcja wyłączania nadawania SSID oraz harmonogram rozgłaszania dodatkowo zabezpieczają sieć bezprzewodową.

Obsługiwanych jest do 16 sieci VLAN w paśmie, co umożliwia segmentację użytkowników przy wykorzystaniu wielu SSID. Dostępna jest także funkcja izolacji klienta bezprzewodowego, która ogranicza bezpośrednią komunikację klient-klient.

Informacje o produkcie
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 2 x 10/100/1000 Mbit/s PoE
Pasmo 2,4 GHz
5 GHz
Standardy 802.11ac-wave2
802.1x
IPv6
Antena Wewnętrzna
Zysk anteny 4 dBi
Bezpieczeństwo
 • WPA/WPA2-Personal/Enterprise
 • WPA3-Personal/Enterprise
 • Filtrowanie adresów MAC
 • Autoryzacja 802_1X
Kolor Biały
Waga 0.81 kg
Wymiary

224.5 x 223.85 x 50 mm

Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 60 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty

Przeprowadzamy chwilowo prace konserwacyjne.  W ciągu kilku dni sklep zacznie być aktywny. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie w serwisie Allegro.pl lub prosimy o kontakt e-mail (zakupy na podst. proformy itp,): bok@jaynet.pl