• D-Link D-Link DBS-2000-28MP Switch Nuclias 24PoE+ 4SFP

Symbol: DBS-2000-28MP
Typ gwarancji Gwarancja wieczysta
Brak towaru
2615.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Pocztex Odbiór w Punkcie 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Nuclias ułatwia zarządzanie siecią przez chmurę.

24 x 10/100/1000 BASE-T PoE 4 x 1000 Mbps combo

Wstępnie skonfigurowane, zarządzane przez sieć przełączniki Nuclias są zdalnie zarządzane przez interfejs przeglądarki internetowej lub aplikację Nuclias. Oznacza to, że można wygodnie korzystać z bogatej funkcjonalności, a jednocześnie łatwego w obsłudze zarządzania w chmurze, szybkimi wdrożeniami oraz nieograniczoną skalowalnością.

Scentralizowane zarządzanie na jednym pulpicie

Zarządzaj siecią Nuclias z dowolnego miejsca za pomocą łatwej w obsłudze platformy Nuclias Cloud Management1. Skonfiguruj sieć bezprzewodową, zarządzaj wieloma punktami dostępowymi jednocześnie oraz zdalnie monitoruj statystyki sieci na żywo. Wszystko przez chmurę za pomocą kilku prostych kliknięć. DBA-2820P można skonfigurować w kilka sekund za pomocą łatwego w użyciu portalu przeglądarki Nuclias lub przez aplikację na tablet.

Intuicyjne zarządzanie przez chmurę

Automatyczne pobieranie plików konfiguracyjnych z chmury umożliwia szybkie wdrażanie w zdalnych lokalizacjach bez angażowania personelu technicznego na miejscu.

Rozwiązanie gotowe do natychmiastowego użycia.

Nuclias Cloud umożliwia szybką zdalną konfigurację, wdrożenie, utrzymanie oraz rozbudowę całej sieci. Nie ma konieczności angażowania personelu na miejscu, konserwacji i korzystania z dodatkowego sprzętu.

Dzięki nieograniczonej skalowalności łatwo można rozbudowywać sieci firmowe. Wystarczy po prostu dodać więcej przełączników zarządzanych w chmurze. Profile konfiguracyjne mogą być tworzone i przesyłane przez chmurę w dowolnym miejscu i czasie.

Funkcje i zabezpieczenia zaawansowanej warstwy 2.

Łatwe we wdrożeniu i i zarządzaniu przez chmurę przełączniki Nuclias zostały wyposażone w funkcje klasy korporacyjnej, w tym funkcje L2, takie jak Link Aggregation Control Protocol (LACP), IGMP snooping, Voice VLAN, Spanning Tree Protokoły (STP i RSTP). Ponadto są to funkcje bezpieczeństwa obejmujące listy kontroli dostępu (ACLs), bezpieczeństwo portów oraz analizę serwera DHCP zwiększające ochronę sieci.

Wykrywanie pętli

Wykrywa pętle utworzone przez konkretny port i automatycznie go wyłącza.

Funkcja diagnostyki kabla

Szybko wykrywa błędy i określa jakość kabla, umożliwiając bezproblemową diagnostykę i konserwację.

Monitoring i alarmy.

Pulpit zarządzania Nuclias pozwala na łatwe przeglądanie ruchu na portach przełącznika1 i sprawdzanie stanu połączeń w czasie rzeczywistym. W przypadku przełączników obsługujących PoE, na bieżąco są monitorowane statystyki zużycia energii. W czasie rzeczywistym można zdalnie przeglądać informacje o sieci i uzyskiwać natychmiastowy przegląd kluczowych statystyk sieci, takich jak wydajność, połączenia oraz wykorzystanie sieci.

Łatwo jest dostosować pulpit zarządzania do swoich preferencji tak, aby wyświetlane były tylko potrzebne informacje. Użytkownik na bieżąco otrzymuje informacje o pojawiających się problemach, co umożliwia ich szybkie rozwiązanie.

Dedykowana ochrona na poziomie portu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności całego wrażliwego ruchu, wszystkie przełączniki zostały wyposażone w funkcję Port Security, a dane przesyłane do i z chmury są odseparowane od innych danych za pomocą szyfrowanego połączenia pozapasmowego SSL.

Nuclias Cloud zapewnia kontrolę dostępu użytkowników. Można skonfigurować zewnętrzne serwery RADIUS i użyć list kontroli dostępu opartych na protokole IP i MAC, co zapewnia uwierzytelnianie i autoryzację klientów, dzięki czemu środowisko sieciowe jest lepiej zabezpieczone.

 

Informacje o produkcie
Klasa przełącznika Zarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów)
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 24
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 24
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO 4
Port konsoli Nie
Tryb przekazywania Store-and-forward
Przepustowość 56 Gb/s
Prędkość przekazywania 41.7 Mbit/s
Bufor pakietów 4.1 MB
Bufor pamięci 32 KB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Możliwość łączenia w stos Nie
VLAN

802.1Q Tagged VLAN Management VLAN Voice VLAN VLAN Group Supports 256 static VLAN groups

Obsługiwane protokoły i standardy

IEEE 802.3 compliant IEEE 802.3u/802.3z compliant IEEE 802.3ab compliant IEEE 802.3af/802.3at compliant IEEE 802.3x Flow Control Supports manual/auto MDI/MDIX configuration Supports half/full-duplex operation IEEE 802.3az compliant

Bezpieczeństwo

SSL DHCP Server Screening Port Security Access Control List (ACL) Max # of Entries: 768

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja

Cloud-based through Nuclias1 Nuclias mobile app

Funkcje L2

Flow Control 802.3x Flow Control HOL Blocking Prevention Jumbo Frames IGMP Snooping IGMP v1/v2/v3 awareness Snooping Supports 256 Groups Cable Diagnostics LLDP Spanning Tree Protocol 802.1D STP 802.1w RSTP 802.3ad Link Aggregation

Typ obudowy Desktop (PC/Switche)
Wentylator Tak
Zasilacz Wewnętrzny
Pobór mocy 370 W
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 277967 h
Zasilanie

100 to 240 V AC 50/60 Hz wewn. zasilacz

Standby  17.1 W

Max pobór mocy  446.1 W (PoE on) 29.8 W (PoE off)

Wymiary

440 x 250 x 44 mm

Waga 3.94 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci