• AJAX Osłona do czujnika ruchu MotionProtect Outdoor

Symbol: Hood for MPO #20309.60.WH
Brak towaru
78.16
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8
Orlen Paczka 8
Pocztex Odbiór w Punkcie 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Paczkomaty Inpost (Pobranie) 16
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 16
Kurier Inpost (Pobranie) 18
Kurier GLS 20
Kurier GLS (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.129 kg
Zostaw telefon

Daszek do MotionProtect Outdoor

Daszek do MotionProtect Outdoor chroni sensory systemu antymaskingu przed deszczem i śniegiem

Czysto w zawieje i zamiecie
Śnieg może wpływać na prawidłowe działanie czujnika. Może przylepiać się do sensorów antymaskingu, blokować pole widzenia i powodować fałszywe alarmy. Hood chroni MotionProtect Outodoor w przypadku opadów śniegu.

Ulewa ujdzie na sucho
Sensory antymaskingu reagują na farbę w spreju, ale długie opady deszczu także mogą powodować zakłócenia. Hood chroni MotionProtect Outdoor podczas burzy i zapobiega fałszywym alarmom.

Bez konieczności demontażu

Hood można zamocować do MotionProtect Outdoor bez konieczności zdejmowania czujnika z uchwytu. W zestawie dołączono wszystko, co jest potrzebne do instalacji.

MotionProtect Outdoor
MotionProtect Outdoor wykrywa intruzów na chronionym terenie. Czujnik zapewnia ochronę na zewnątrz domów, magazynów, obszarów dostawy i terenów zastrzeżonych. Używając algorytmu cyfrowego LISA, czujnik ignoruje zwierzęta i kołyszące się gałęzie.

Informacje o produkcie
Kolor Biały
Materiał Poliwęglan
Wymagania środowiskowe
  • Dopuszczalna temperatura pracy: Od -25° do +60°
  • Dopuszczalna wilgotność: Do 100%
Wymiary

110 x 96 x 90 mm

Waga 71 g
Akcesoria w zestawie
  • Daszek do MotionProtect Outdoor
  • Taśma dwustronna
  • Krótka instrukcja
Pozostałe parametry

Metoda montażu: Taśma dwustronna

Oznaczenia CE+WEEE
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Przeprowadzamy chwilowo prace konserwacyjne.  W ciągu kilku dni sklep zacznie być aktywny. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie w serwisie Allegro.pl lub prosimy o kontakt e-mail (zakupy na podst. proformy itp,): bok@jaynet.pl