• Jawa Gra EMOTKI Kodowanka

Symbol: GRA-06
37,64 zł
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8,00 zł
Orlen Paczka 8,00 zł
Pocztex Odbiór w Punkcie 11,00 zł
Paczkomaty InPost 12,00 zł
Pocztex Kurier48 12,00 zł
Kurier InPost 14,00 zł
Paczkomaty Inpost (Pobranie) 16,00 zł
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 16,00 zł
Kurier Inpost (Pobranie) 18,00 zł
Kurier GLS 20,00 zł
Kurier GLS (Pobranie) 25,00 zł
Dostępność Mało
Waga 0.81 kg

Zamówienie telefoniczne: 504720987

Zostaw telefon
  • Z kodowanką EMOTKI już od najmłodszych lat można uczyć się jak programować i to nie zasiadając przed ekranem komputera.
  • Zadaniem dziecka jest ułożenie Emotki w ramce według wylosowanego kodu.
  • Dziecko losuje pasek z zakodowanym zadaniem i wybiera odpowiednie  elementy Emotki.
  • Wybrane elementy wsuwa do zamkniętej okładki według wylosowanego kodu.
  • Następnie otwiera okładkę i sprawdza czy Emotka została prawidłowo ułożona (według rysunków znajdujących się w instrukcji).
  • Na koniec trzeba nazwać emocje przedstawione na ułożonej buźce Emotki i opisać co oznaczają te emocje.
  • Gra uczy logicznego myślenia, postępowania według  zasad, cierpliwości i wytrwałości.
  • Wspiera rozwój twórczego myślenia.
  • Zabawa jest doskonałym treningiem formułowania problemów oraz poszukiwania niestandardowych rozwiązań. 
  • Kodowanka sprawi dzieciom mnóstwo radości a przy okazji  dzieci opanują podstawy  programowania, sprawiając im mnóstwo radości.   
Informacje o produkcie
Nr katalogowy

05067

Rodzaj Edukacyjne
Min. liczba graczy 1
Max. liczba graczy 4
Czas gry 30 min
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe od 4 lat
Płeć Chłopcy
Dziewczynki
Produkt na baterie Tak
Baterie w zestawie Tak
Zasilanie Nie dotyczy
Oznaczenia image
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Wymagania wiekowe:
od 4 lat
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Przeprowadzamy chwilowo prace konserwacyjne.  W ciągu kilku dni sklep zacznie być aktywny. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie w serwisie Allegro.pl lub prosimy o kontakt e-mail (zakupy na podst. proformy itp,): bok@jaynet.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.