• Lisciani Zestaw 50 gier Carotina

Symbol: 304-PL76710
62.85
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8
Orlen Paczka 8
Pocztex Odbiór w Punkcie 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier48 12
Kurier InPost 14
Paczkomaty Inpost (Pobranie) 16
Pocztex Kurier48 (Pobranie) 16
Kurier Inpost (Pobranie) 18
Kurier GLS 20
Kurier GLS (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.76 kg

Zamówienie telefoniczne: 504720987

Zostaw telefon

Laboratorium 50 gier z Carotiną to bogaty zestaw stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Dzieci mają do dyspozycji grającą i podświetlaną Carotiną oraz wiele elementów wykonanych z grubego kartonu, przedstawiających sympatyczne zwierzęta i przedmioty ze świata farmy.

Centrum Badań i Kształcenia Lisciani opracowało i przetestowało zestaw 50 gier, które rozwijają podstawowe kompetencje dzieci. Opis wszystkich gier przedstawiony jest w dołączonej do zestawu książeczce.

Bohaterką gier jest sympatyczna Carotina, która mówi i świeci się. Zabawa z nią jest bardzo prosta. Dzieci starają się odgadnąć prawidłową odpowiedź na zadane pytanie, naciskając Carotiną na czarne kółeczko znajdujące się obok wybranej odpowiedzi. Jeśli wybór jest prawidłowy Carotina świeci się i wydaje różne okrzyki. W przypadku błędu, Carotina zachęca dziecko do ponownej odpowiedzi.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy

304-PL76710              

Marka Carotina
Rodzaj Zestawy gier
Wersja Podstawa
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe od 3 lat
Płeć Chłopcy
Dziewczynki
Produkt na baterie Tak
Zasilanie Bateria
Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 38,8 x 5,5 x 28 cm

Oznaczenia image
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Wymagania wiekowe:
od 3 lat
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Przeprowadzamy chwilowo prace konserwacyjne.  W ciągu kilku dni sklep zacznie być aktywny. Przepraszamy za utrudnienia. Tymczasem zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie w serwisie Allegro.pl lub prosimy o kontakt e-mail (zakupy na podst. proformy itp,): bok@jaynet.pl